Bvlgari Eau Parfumee Au the Vert Extreme Eau de Toilette Spray 30 ml
Eau Parfumee Au the Vert Extreme
* *incl. VAT Shipping
Bvlgari Eau Parfumee Au the Vert Extreme 30 ml EDT Eau de Toilette Spray Bulgari
| Item ID | 4442 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 81282-21923 |
| Manufacturer | Bvlgari |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |