Cacharel Gloria Eau de Toilette Spray 50 ml
Gloria
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), BHT
| Item ID | 6174 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 303800 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |