Cacharel Scarlett Eau de Toilette Spray 50 ml
Scarlett
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Alcohol, BHT, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Citronellol, Farnesol, CI 14700/Red 4, CI17200/Red 33, CI 19140/Yellow 5
| Item ID | 4926 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 612129 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |