Christian Dior Midnight Poison Eau de Parfum Spray 100 ml
Midnight Poison
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 5861 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | F007324709 |
| Manufacturer | Christian Dior |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |