Christian Dior Miss Eau de Parfum Spray 150 ml
Miss Dior
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT, BENZYL BENZOATE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL, EUGENOL, METHYL 2-OCTYNOATE, TOCOPHEROL, CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5)
| Item ID | 8391 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | F008286709 |
| Manufacturer | Christian Dior |
| Manufacturing country | France |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |