Clinique Wrappings Parfum Spray 25 ml
Wrappings
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hexyl Cinnamal, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate, Amyl Cinnamal, Farnesol, Yellow N°5 (CI 19140), Red N°4 (CI 14700)
| Item ID | 865 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | A9616312 |
| Manufacturer | Clinique |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 25 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |