Cofinluxe Cafe Cafe Women Eau de Parfum Spray 100 ml
Cafe Cafe Women
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, CI 15510 (D&C Orange 4), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Isoeugenol, Limonene, Linalool
| Item ID | 4509 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 18003 |
| Manufacturer | Cofinluxe |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |