Davidoff Echo Woman Deodorant Spray 100 ml
Echo Woman
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Cetearyl Ethylhexanoate, Parfum (Fragrance), Bisabolol, Benzyl Salicylate, Triethyl Citrate, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate
| Item ID | 6519 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 081007 |
| Manufacturer | Davidoff |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |