Dolce & Gabbana Rose the One Eau de Parfum Spray 75 ml
Rose the One
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propylene Glycol, Methylparaben, BHT, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Cinnamate, EXT. Violet 2 / CI 60730, Red 33 / CI 17200, Yellow 5 / CI 19140
| Item ID | 6175 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 81141430 |
| Manufacturer | Dolce & Gabbana |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |