Dsquared² She Wood Deodorant Spray 100 ml
She Wood
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 9133 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6A102 |
| Manufacturer | Dsquared² |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 0.1 liter |
| Weight | 309 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
She Wood
| Item ID | 9133 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6A102 |
| Manufacturer | Dsquared² |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 0.1 liter |
| Weight | 309 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |