Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Spray 30 ml
Le Parfum
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Limonene, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Ethylhexyl Methoxycinnamate, BHT, Cinnamal, Eugenol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 60730 (EXT. Violet 2)
| Item ID | 7869 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 3983050 |
| Manufacturer | Elie Saab |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |