Elizabeth Arden Red Door Eau de Toilette Spray 25 ml
Red Door
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Propylene Glycol, BHT, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Isoeugenol, Linalool, Benzophenone-2, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5)
| Item ID | 6902 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 5582-420 |
| Manufacturer | Elizabeth Arden |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 25 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |