Emanuel Ungaro Diva Bodylotion 150 ml
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 3821 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 62035 |
| Manufacturer | Emanuel Ungaro |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
| Item ID | 3821 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 62035 |
| Manufacturer | Emanuel Ungaro |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |