Emanuel Ungaro Diva Pepite Eau de Parfum Spray 100 ml
Diva Pepite
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri (Oakmoos) Extract, Farnesol, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Cinnamal, CI 19140 (Yellow 5), CI 14700 (Red 4), CI 15985 (Yellow 6), CI 42090 (Blue 1)
| Item ID | 3582 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 62150 |
| Manufacturer | Emanuel Ungaro |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |