Escada Taj Sunset Eau de Toilette Spray 50 ml
Taj Sunset
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propylene Glycol, BHT, Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol, CI 60730 (EXT. Violet 2), CI 14700 (Red 4)
| Item ID | 8157 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 731483 |
| Manufacturer | Escada |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |