Gale Hayman Delicious Eau de Toilette Spray 100 ml
Delicious
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citronellol, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Red 4 (CI 14700), Red 33 (CI 17200), Yellow 5 (CI 19140), Blue 1 (CI 42090), EXT. Violet 2 (CI 60730)
| Item ID | 3772 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 198487 |
| Manufacturer | Gale Hayman |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |