Givenchy Ysatis Eau de Toilette Spray 50 ml old vintage Version
Ysatis
* *incl. VAT Shipping
Duftfamilie: Blumig - Chypre-artig
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Methylparaben, CI 15985, CI 26100
| Item ID | 1362 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 4244 |
| Manufacturer | Givenchy |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |