Gucci Rush 2 Eau de Toilette Spray 30 ml
Rush 2
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, LINALOOL, GERANIOL, BHT, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, EUGENOL, FARNESOL, DISODIUM EDTA, 60725 (VIOLET 2)
| Item ID | 6510 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | OGR97000 |
| Manufacturer | Gucci |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |