Guerlain Champs Elysees Parfum Extrait Splash 30 ml old vintage Version
Champs Elysees
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), FD&C YELLOW N°5 (CI 19140), FD&C RED N°4 (CI 14700)
| Item ID | 6685 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 30446 |
| Manufacturer | Guerlain |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |