Guerlain Insolence Eau de Parfum Spray 50 ml old Version
Insolence
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, COUMARIN, BHT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, BUTYLENE GLYCOL, DICAPRYLATE/DICAPRATE, GERANIOL, CITRONELLOL, ISOEUGENOL, CITRAL, CITRIC ACID, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL, DISODIUM EDTA, HYDROXYCITRONELLAL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 14700 (RED 4), CI 19140 (YELLOW 5)
| Item ID | 7469 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 101784 |
| Manufacturer | Guerlain |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |