Jil Sander Pure for Women Eau de Toilette Spray 50 ml
Pure for Women
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DISODIUM EDTA
| Item ID | 6296 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 049008 |
| Manufacturer | Jil Sander |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |