Kenneth Cole Black for Her Eau de Parfum Spray 100 ml
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Citral, Isoeugenol
100 ml Eau de Parfum Spray
| Item ID | 5141 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 143.7139.76 |
| Manufacturer | Kenneth Cole |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |