Kenzo Parfum d´ete EDP Eau de Parfum Spray 25 ml
Parfum d´ete
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 2962 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 77163000 |
| Manufacturer | Kenzo |
| Manufacturing country | France |
| Content | 25 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |