La Perla Charme Women Eau de Parfum Spray 50 ml
Charme
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Octyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Octyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, FD&C Red N°4 (CI 14700), FD&C Yellow N°5 (CI 19140)
| Item ID | 1566 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6.13.022.05 |
| Manufacturer | La Perla |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |