La Perla Classic Bodysilk Foaming Bath 125 ml
Classic Bodysilk
* *incl. VAT Shipping
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Parfum (Fragrance), Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, Hydrolyzed Wheat Protein, Silk Amino Acids, Glycol Distearate, PEG -150 Distearate, Cocamide MEA, Citric Acid, Laureth-10, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Benzyl Salicylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
| Item ID | 7006 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6.02.096.12 |
| Manufacturer | La Perla |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |