Lancome Hypnose Senses Eau de Parfum Spray 30 ml
Hypnose Senses
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Coumarin, Farnesol, Limonene, Citral, Citronellol, TRIS(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Benzyl Benzoate, BHT, Benzyl Alcohol, Red 4 / CI 14700, EXT. Violet 2 / CI 60730, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal
| Item ID | 7750 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 559764F |
| Manufacturer | Lancôme |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |