Liz Claiborne Curve Crush Women Eau de Toilette Spray 100 ml
Curve Crush Women
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Red 33 / CI 17200, EXT. Violet 2 / CI 60730, Yellow 5 / CI 19140
| Item ID | 1520 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2NA2 |
| Manufacturer | Curve |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |