Slava Zaitsev Authentic Maroussia Eau de Toilette Spray 50 ml
Authentic Maroussia
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Benzophenone-2, BHT, FD&C Yellow N°5 (CI 19140), FD&C BIue N°1(CI 42090)
| Item ID | 4451 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 040014 |
| Manufacturer | Slava Zaitsev |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |