So Pretty de Cartier Eau de Toilette Splash 50 ml
So Pretty
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzophenone-2, FD&C Yellow N°5, FD&C Red N°4
| Item ID | 5750 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 62415035 |
| Manufacturer | Cartier |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |