Tommy Hilfiger Dreaming Deodorant Spray 100 ml SALE
Dreaming
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, ILN 32957
| Item ID | 7847 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2GEN |
| Manufacturer | Tommy Hilfiger |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |