Tous Touch Eau de Toilette Spray 100 ml
Touch
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI15985)
| Item ID | 5286 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 731061 |
| Manufacturer | Tous |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |