Valentino Rock 'n Rose Couture Parfum Extrait Spray 50 ml
Rock 'n Rose Couture
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, BENZYL CINNAMATE, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33)
| Item ID | 4873 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 81073425 |
| Manufacturer | Valentino |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |