Valentino Very Pour Femme Eau de Toilette Spray 100 ml
Very Pour Femme
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), BHT
| Item ID | 5758 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 5258-400 |
| Manufacturer | Valentino |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |