Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Eau de Toilette Spray 75 ml YSL
Opium Vapeurs de Parfum
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, METHYL ANTHRANILATE, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, ISOEUGENOL, EUGENOL, RED 4 / CI 14700, RED 33 / CI 17200, YELLOW 5 / CI 19140
| Item ID | 8315 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 223349 |
| Manufacturer | Yves Saint Laurent |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |