Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette Spray 50 ml YSL
Parisienne
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Methyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Citronellol, Propylene Glycol, TRIS(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Limonene, Geraniol, Citral, Coumarin, Linalool, CI 60730 (EXT. Violet 2), CI 17200 (Red 33), CI 19140 (Yellow 5)
| Item ID | 6107 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 38035 |
| Manufacturer | Yves Saint Laurent |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |