Dolce & Gabbana Feminine D&G Deodorant Parfume Spray 50 ml
Feminine
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Triclosan, Benzophenone-2
| Item ID | 7933 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 7620 |
| Manufacturer | Dolce & Gabbana |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |