Davidoff Hot Water Shower Gel 200 ml
Hot Water
* *incl. VAT Shipping
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), 1,2-Hexanediol, Benzyl Salicylate, BHT, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cocamidopropylamine Oxide, Coumarin, Disodium EDTA, Limonene, Linalool, PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Trisodium Sulfosuccinate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol
| Item ID | 6504 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 090860 |
| Manufacturer | Davidoff |
| Manufacturing country | Monaco |
| Content | 200 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |