Guerlain Heritage Eau de Toilette Spray 100 ml
Heritage
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, BHT, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Cinnamate, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1)
| Item ID | 6939 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 03240M |
| Manufacturer | Guerlain |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |