Ted Lapidus Altamir Eau de Toilette Spray 125 ml
Altamir
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Propylene Glycol, Red 4 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140), Red 40 (CI 16035), Red 33 (CI 17200), Green 5 (CI 61570), Blue 1 (CI 42090), Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Citral
| Item ID | 778 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 286017 |
| Manufacturer | Ted Lapidus |
| Manufacturing country | France |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |