Brut Original for Men Soap 198 g ( 2x 99 g )
Original
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 5011 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 3080249 |
| Manufacturer | Brut |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 0.198 |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
Original
| Item ID | 5011 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 3080249 |
| Manufacturer | Brut |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 0.198 |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |