Cacharel Liberte Eau de Toilette Spray 30 ml
Liberte
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 6194 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2502524 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.03 liter |
| Weight | 137 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
Liberte
| Item ID | 6194 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2502524 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.03 liter |
| Weight | 137 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |