Hugo Boss Intense Woman Eau de Parfum Spray 50 ml
Intense Woman
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 5948 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 80998958 |
| Manufacturer | Hugo Boss |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |