Chanel Egoiste Pour Homme After Shave Lotion 125 ml old Vintage Version
Egoiste Pour Homme
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), METHYL GLUCETH-20, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ALLANTOIN, POLYQUATERNIUM-10, CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMAL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, CI 19140 (YELLOW 5)
| Item ID | 6567 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | Inhaltsstoffe= AS100V |
| Model | 114060 |
| Manufacturer | Chanel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.125 liter |
| Weight | 378 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |