Chaumet Classic Femme Eau de Toilette Spray 30 ml
Classic Femme
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzophenone-1, CI 19140, CI 14700
| Item ID | 7488 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 500001 |
| Manufacturer | Chaumet |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |