Villa Buti L' Alba di Forte dei Marmi Room Diffusers 100 ml
L' Alba di Forte dei Marmi
* *incl. VAT Shipping
A tingling awakening with aromas of lime, kumquat, pear, grapefruit, peony and jasmine
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water)
| Item ID | 6871 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6659 |
| Manufacturer | Villa Buti |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |