Brooksfield Classic for Men Eau de Toilette Spray 100 ml
Classic for Men
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 39-C, Parfum (Fragrance), Purified Water, T-Butyl Alcohol, Benzophenone-2, BHT, Tetrasodium EDTA, FD&C Yellow N°5, Acid Red 14, FD&C BIue N°1
| Item ID | 6588 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6404 |
| Manufacturer | Brooksfield |
| Manufacturing country | San Marino |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |