Caron Yuzu Man Eau de Toilette Spray 125 ml
Yuzu Man
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract
| Item ID | 1112 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2703125 |
| Manufacturer | Caron |
| Manufacturing country | France |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |