Davidoff Classic Men Eau de Toilette Spray 125 ml
Classic Men
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 2189 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 080032 |
| Manufacturer | Davidoff |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |