Dolce & Gabbana 11 La Force D&G Eau de Toilette Spray 100 ml
11 La Force
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Methylparaben, BHT, Linalool, Limonene, Eugenol, Citronellol, Citral, Geraniol, Yellow 5 / CI 19140, EXT. Violet 2 / CI 60730, Red 4 / CI 14700
| Item ID | 6481 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 81137355 |
| Manufacturer | Dolce & Gabbana |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |