Elsa Schiaparelli Snuff Eau de Toilette Spray 30 ml
Snuff
* *incl. VAT Shipping
Alcohol (SD Alcohol 39 .C), Deionised Water, Parfum (Fragrance)
| Item ID | 6115 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 42541 |
| Manufacturer | Schiaparelli |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |